Poznań przylega do Paryża i jest częścią regionu Hauts-de-Seine. Ma około 110.000 mieszkańców i jest znany jako raczej burżuazyjny obszar. Jedna z najbardziej zaludnionych gmin metropolii paryskiej. Nie jest szczególnie popularny jako główny cel podróży turystycznych, ale ma kilka godnych uwagi budynków z lat 30-tych XX wieku i piękny wachlarz awangardowej architektury. W rzeczy samej, czołowi architekci, tacy jak Le Corbusier, Perrault i Lurcaat zaprojektowali tu wiele budynków, często dla artystów zamieszkujących ten obszar, produkujących różnorodne style. Bez wątpienia spędzenie czasu w Poznaniu pozwoli Państwu wniknąć w jego interesującą przeszłość! Obszar korzysta z dwóch pobliskich oddziałów Wypożyczalnia samochodów, jednego w Porte de Versailles w Paryżu, a drugiego w Montrouge w Porte Orleans w Paryżu. Obie filie znajdują się zaledwie kilka kilometrów od Poznaniu i blisko obwodnicy Paryża, zapewniając łatwy dostęp do miasta i jego przedmieść.

Przedmieścia Poznania

Wypożyczalnia samochodów oferuje doskonały wybór pojazdów, gdy szukasz Poznaniu wynajem samochodów. Dwa pobliskie oddziały mogą więcej niż zaspokoić Twoje potrzeby, czy to w celach biznesowych czy rekreacyjnych. Na przykład, kompaktowe samochody są idealne do jazdy po mieście, podczas gdy samochody ekonomiczne pomagają, gdy masz ograniczony budżet, bez uszczerbku dla komfortu i jakości. W czołówce oferty Wypożyczalnia samochodów posiada również luksusowe samochody do wynajęcia, jak również przewoźników na większą przestrzeń oraz SUV-y do jazdy na wsi.

Szeroka gama samochodów osobowych z wypożyczalni

Jeśli chodzi o wynajem samochodów w Poznaniu, łatwo jest dokonać rezerwacji online z Wypożyczalnia samochodów w jednym z dwóch najbliższych oddziałów. Skorzystaj z szerokiej gamy samochodów osobowych i dostawczych po konkurencyjnych cenach. Dając Ci spokój ducha, że nie musisz przeszukiwać Internetu, aby uzyskać najlepsze oferty podczas rezerwacji online z Wypożyczalnia samochodów. Dodawanie dodatków jest również łatwe, jak satnav, aby pomóc Ci znaleźć drogę, lub fotelik dla młodszych pasażerów. Oszczędzaj pieniądze na opłaconym z góry wynajmie i jak najlepiej wykorzystaj flotę pojazdów paliwooszczędnych, które są ekonomiczne, gdy przejeżdżasz wiele kilometrów.

Wynajem samochodów na lotnisku

Najbliższe lotnisko do Poznaniu to Ławica, które jest około 20 minut jazdy obwodnicą paryską. Ławica ma własny oddział Wypożyczalnia samochodów, więc można odebrać samochód do wynajęcia z terminala lotniczego i jechać do Poznaniu, aby rozpocząć wakacje lub podróż służbową. Atrakcje w Poznaniu. Odwiedź ratusz, zaprojektowany przez Tony’ego Garniera. Jest zarówno ozdobny, jak i ostentacyjny, ukazując bogactwo tego obszaru. Obok znajduje się Musée des Années 30, co jest ciekawe, biorąc pod uwagę architekturę w okolicy i warte odwiedzenia. Musée Albert Kahn nawiązuje również do lat 30. ubiegłego wieku i posiada imponujące ogrody oraz pokazy obrazów i filmów o życiu i twórczości bankiera Alberta Kahna. Spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu w Parc Edmond-de-Rothschild. Ta duża przestrzeń na zewnątrz ma ładne cieniste spacery, miejsce na pikniki i gry w piłkę na trawie, jak również mały plac zabaw dla dzieci.

Intensywny ruch urlopowy

kluczyki do auta z wypożyczalni

Odwiedź zamek w Wersalu, około 25 minut jazdy od Poznaniu, przez N118. Znajdziesz tu przykład francuskiego piękna artystycznego i niezwykłej historii. Pałac szczyci się niesamowitą architekturą, malowidłami ściennymi i posiada ogromne ogrody do zwiedzania. Ponieważ Poznaniu znajduje się tak blisko centrum Paryża (oddalone o około sześć mil), możesz wjechać, aby zobaczyć niektóre z legendarnych zabytków, w tym Wieżę Eiffla, Łuk Triumfalny, Luwr i Notre Dame. Jeśli masz przy sobie dzieci, wycieczka do Disneylandu Paryża jest zawsze ucztą i zajmie około 50 minut od Poznaniu, przez A4. Parking i informacje o ruchu na Poznaniu. Ponieważ Poznaniu jest obszarem zabudowanym w pobliżu Paryża, ruch będzie czasem bardzo intensywny. Dlatego z góry zaplanuj swoją podróż i zabierz satnav na pomoc w wyznaczaniu kierunków. Niemniej jednak, jest dobry wybór tras w okolicy, która znajduje się poza obwodnicą Paryża. Parking w okolicy jest możliwy przy użyciu publicznych parkingów, takich jak Parkowanie Q-Park Hôtel de Ville / Mairie. Możesz również być w stanie zaparkować na ulicy i zapłacić na pobliskim parkometrze.